Slyšeli jste někdy už o Apiterapii? Ne? Tak to Vás rozhodně rádi uvítáme v našem novém včelím domečku, nebo taky Včelínu, jak mu říkáme.

Apiterapie je léčba člověka s pomocí včel a jejich produktů. Může být použita jako léčba konkrétních problémů nebo jako prevence. Podstatou přístupu, který můžete zažít v našem Včelínu je  pobyt v biopoli včelstva. Rozhodně se nemusíte bát, že bychom Vás posadili mezi pracující včelky. Včely žijí v úlech, které jsou součástí Včelína a jejichž horní část je průduchy spojena s místnostní, kde můžete vklidu relaxovat na pohodlných lehátkách a nechat na  sebe působit tuto klidnou a léčivou energii. Mimo to náš Včelín má celou přední stěnu prosklenu a to včetně úlů, takže můžete pohyb včel a jejich neúnavnou činnost i sledovat jako živý přenos. A když Vás unaví sledovat včely, stačí ležet a pozorovat prosklenou stěnou kvetoucí lípy a rostliny, které celý Včelín obklopují.

Ve Včelíně se nachází celkem 5 lůžek, kam se můžete přijít zrelaxovat během dne na hodinu nebo si můžete rovnou koupit spánek v Biopoli, kdy budete trávit ve Včelíně noc od 22 hodiny večerní  do 7 hodiny ranní. 

Pokud Vás Apiterapie zaujala, objednejte si u nás pobyt ZDE. Zažijete ticho a kouzelnou energii, která léčí tělo i duši.