Možná jste si všimli, že se naše webové stránky malinko změnily. S tím, jak rosteme, přibývají služby a nápady, co všechno bychom mohli zájemcům o pobyt v přírodě nabídnout. Během prázdnin jsme dokončili nové API centrum, kde můžete přijít načerpat sil a relaxovat, pozorovat včely a dokonce díky jejich působení ozdravit nejen ducha ale i tělo, protože účinky včelích produktů na lidský organismus jsou známy již z historie. 

Postupně budeme přidávat další služby v sekci pobyty i akce. Sem bychom rádi přivedli skvělé lidi, kteří umí skvělé věci. Ať je to práce s tělem, dechem, vodou, tancem, zvířaty, prostě vše, co má něco do činění s přírodou, její ochranou, rozvojem, lidským duchem, zdravím a hlavně pohodou, klidem nebo tichem, které je v dnešní době tak vzácné.

Pokud byste na stránkách našli cokoliv, co by vás rušilo nebo nebylo funkční, děkujeme za trpělivost a klidně nám pošlete vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře, budeme se snažit stránky neustále aktualizovat a doplňovat či opravovat tak, aby se vám na nich dobře hledalo a orientovalo.

Děkujeme za vás zájem a čas, který u nás strávíte. 

Váše průvodkyně tichem Martina