Hledáme zájemce o spolupráci, který má zájem o přírodu, zvířata, rostliny a jejich ochranu a rozvoj. 

Jaký bys měl být?

Hledáme tě - ať muže nebo ženo - osobo mladá duchem, se zájem o přírodu a vodu, s láskou ke zvířatům a všemu živému kolem nás. Ale také s dovednostmi jako je práce s počítačem a Internetem či odpadkovým košem, kbelíkem a mokrým hadrem. Pokud jsi flexibilní, dokážeš se přizpůsobit potřebám lomu, počasí a zákazníkům, pak jsi pro nás ten správný člověk.

Jaká bude forma poměru?

Dohoda o pracovní činnosti nebo dohoda o provedení práce.

Co bude tvojí náplní práce?

Tvoje práce bude dost flexibilní, protože jsme velmi malý tým a o potřebnou práci se dělíme podle toho, co zrovna lom a návštěvníci potřebují. V API centru bude třeba po návštěvnících uklidit, někdy vyleštit skleněná okna, v okolí vody často sbíráme odpadky po lidech, kteří si nevšimli, že máme odpadkové koše. Někdy možná budeš krmit kozy, odklízet staré větve nebo vysekávat trávu, která je vysoká. A taky někdy třeba bude potřeba dát na web nějaké fotky či videa. A když budeme pořádat nějakou akci pro veřejnost, asi bude dost práce se zajištěním všeho potřebného. A taky se může stát, že budeš prodávat lístky návštěvníkům lomu a vítat je u nás. No není to krásná práce?

Jaké jsou možnosti růstu v našem týmu?

Naše vize je taková, abychom do budoucna připravili i další pobyty, které bude možné nabízet během celého roku nejen v létě.  A v té době budeme potřebovat možná už tvoji práci na plný úvazek. Zatím nic konkrétního neslibujeme, ale dlouhodobá možnost se zde nabízí.

Na koho se obrátit, pokud je tato nabídka pro tebe jako dělaná?

Pokud se ti líbí představa trávit svůj čas v prostředí Kurovického lomu a myslíš si, že jsi ta správná osoba, pošli svůj životopis a motivační dopis na e-mail info@kurovicky-lom.cz.

V případě, že nás zaujmeš, ozveme se ti a rádi se s tebou setkáme na osobní povídání a práci v Kurovickém lomu.